Referencje

Od wielu lat, dzięki współpracy ze sklepami i hurtowniami z branży motoryzacyjnej, komputerowy system magazynowania i sprzedaży cieszy się opinią systemu niezawodnego, wygodnego w obsłudze i posiadającego duże możliwości konfiguracyjne.

Powiedzieli o nas

Z wielką przyjemnością polecam Państwu program komputerowy HART2000.

Wszechstronność i łatwość obsługi daje temu programowi dużą przewagę w stosunku do innych, które braliśmy pod uwagę.

Dla nas istotnymi cechami programu, które decydowały o wyborze właśnie tego, a nie innego programu były: modułowa konstrukcja, system towarów bliźniaczych i powiązanych, wszelkiego typu analizy ułatwiające zarządzanie firmą, doskonale rozwinięty moduł zamówień, możliwość współpracy centrala - filie, możliwość nadawania klientom praw specjalnych a pracownikom praw dostępu.

Nie będę szczegółowo opisywał wymienionych cech programu, zależy mi jedynie na zwrócenie na nie uwagi. Być może w małej firmie cechy te nie są najważniejsze, ale modułowa konstrukcja umożliwia dostosowanie programu do aktualnego stanu rynkowego i finansowego firmy, a wraz z jej rozwojem daje szansę rozbudowy bez konieczności zmiany programu, ułatwia również naukę obsługi, gdyż użytkownik w zależności od zajmowanego stanowiska w firmie musi poznać jedynie odpowiedni jeden lub kilka modułów, co nie nastręcza wielkich trudności. Ważną cechą programu jest możliwość ograniczenia dostępu pracowników do pewnych istotnych informacji nie związanych ściśle z zajmowanych stanowiskiem, a kluczowych ze względu na działalność firmy.

Mimo, że użytkuję bardzo intensywnie program, pracując we wszystkich modułach ok. 2 miesięcy, cały czas jestem zaskakiwany ciekawymi rozwiązaniami, które ułatwiają obsługę i umożliwiają błyskawiczny dostęp do wszelkich potrzebnych informacji, a których nie sposób zawrzeć w instrukcji obsługi programu.

Firma daje również możliwość dokonywania na życzenie klienta pewnych zmian dodatkowo ułatwiających pracę.

Dodatkową zaletą jest fakt ciągłego unowocześniania programu związanego z zmianami obowiązujących przepisów, które to usługi firma wykonuje nieodpłatnie.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego listu poszerzą Państwo grono użytkowników programu HART2000.

Firma MiJ s.c., Łódź