O firmie

Główną działalnością firmy ASCO jest produkcja oprogramowania do obsługi sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych.

O nas kilka słów

Firma ASCO powstała w 1994 roku. Pierwszym stworzonym przez nas systemem był program przeznaczony dla inwestorów giełdowych, w kolejnym etapie rozwoju skupiliśmy się na programie przeznaczonym do obsługi gospodarki magazynowej w firmach handlowych.

Obecnie jesteśmy liderem wśród firm informatycznych dostarczających oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej.

Dzięki skalowalności tworzonego oprogramowania, do naszych klientów należą zarówno duże hurtownie motoryzacyjne, jak i sklepy oraz warsztaty samochodowe.

Nasze cele i motywacje

Celem firmy jest nieustanny rozwój, co przekłada się na współpracę z największymi światowymi dostawcami danych dla branży motoryzacyjnej. Ponadto, od wielu lat należymy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju, co poświadcza fakt, iż od 2014 roku corocznie otrzymujemy tytuł Gazel Biznesu, a w ostatnim czasie przynależymy również do prestiżowego grona "Diamentów Forbesa".

Zachowujemy płaską strukturę firmy, dlatego kierownicy oraz zarząd wspierają pracę swoich podopiecznych, realizując te same zadania co oni. Aktualnie zespół ASCO tworzy ok. 50 zaangażowanych osób, a ponieważ wierzymy, że ‘motorem napędowym’ firmy są ludzie, którzy w niej pracują, dbamy o przyjazną atmosferę w pracy.

Używamy różnych technologii, tj. JS, TS, .Net, Delphi, Harbour, C, a nasze aplikacje działają w środowiskach Windows, Android, iOS. Stosowana technologia stanowi dla nas narzędzie, dzięki któremu możemy sprostać oczekiwaniom klientów.

Kierujemy się wartościami

Współpraca i partnerstwo
Utrzymujemy partnerskie relacje oraz dostosowujemy model współpracy do Waszych potrzeb.
Zaangażowanie i profesjonalizm
Stawiamy na wysoką jakość i innowacyjność w tworzeniu oprogramowania i obsłudze.
Ciągłe doskonalenie
Inwestujemy w nowe technologie oraz nasz wartsztat pracy, aby zapewnić produkty wysokiej jakości.
Pozytywna energia
Tworzymy oprogramowanie i nowe rozwiązania dla motoryzacji z pasją i radością.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Diament Forbes 2024
Gazele Biznesu 2023
Diament Forbes 2022
Gazele Biznesu 2022
Diament Forbes 2021
Gazele Biznesu 2021

Masz pytania?

Daj nam znać, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Pomożemy dobrać ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb Twojej firmy

Skontaktuj się