Aplikacje na zamówienie

Poza oprogramowaniem oferowanym przez nas "od ręki", przyjmujemy także zlecenia na wykonanie aplikacji "pod klucz", na potrzeby konkretnego klienta.

Aplikacje "na zamówienie"

Jeśli szukacie Państwo wykonawcy dla swojego nietypowego projektu programistycznego, jeśli na rynku żadna aplikacja nie spełnia oczekiwanej przez Was funkcjonalności... zgłoście się do nas.

Nie ulegając przejściowym modom, nie omijającym także informatyki, projektujemy rozwiązania solidne, elastyczne i funkcjonalne. Staramy się wypracowywać rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom naszych Klientów, bez narażania ich na zbędne inwestycje — stąd stałe serwisowanie przez nas projektów DOSowych, z których w dalszym ciągu korzysta spora część naszych Klientów. Jednocześnie intensywnie rozwijamy zarówno rozwiązania na platformę Windows, jak i moduły internetowe, nie kierując się przywiązaniem do określonych technologii, lecz jedynie tym, żeby dostarczyć rozwiązanie działające — wybór technologii jest podrzędny w stosunku do kryterium użyteczności.

Nie uważamy, że ze względu na popularność Internetu należy koniecznie rezygnować z rozwiązań już sprawdzonych — dlatego też w naszych projektach internetowych możecie Państwo spotkać skrypty PHP korzystające z tabel DBF, nowoczesne aplikacje Delphi wymieniające dane z programami napisanymi w Clipperze, bazy danych SQL obok procedur pozwalających na przenoszenie danych na dyskietkach. Jeśli przy okazji wdrożenia nie chcecie Państwo wydawać fortuny na wymianę większości infrastruktury informatycznej — staramy się do tego dostosować.

Masz pytania?

Daj nam znać, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Pomożemy dobrać ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb Twojej firmy

Skontaktuj się