Cennik

Płatność za korzystanie z naszych aplikacji może być regulowana na jeden z dwóch sposobów:

  • jako miesięczne opłaty za użytkowanie systemu,
  • jako opłaty miesięczne, z opcją wykupu programu po dwunastu miesiącach.

Zachęcamy gorąco do wyboru pierwszej opcji - wiąże się ona dla Państwa z minimalnymi kosztami wdrożenia, a także zapewnia bezpośredni dostęp do najnowszych, pełnych wersji aplikacji.

Klientom, którzy nabyli program poprzez wykup programu i są zainteresowani funkcjonalnością modelu opłat miesięcznych, proponujemy Programy Partnerskie ASYSTA/ASYSTA+.

Cennik - opłaty miesięczne

  • Firma2000 - 95 zł/stanowisko (licencja udzielana jest na liczbę stanowisk pracujących jednocześnie),
  • Analizator - bezpłatny dla każdej instalacji programu Firma2000,
  • Katalog - 95 zł (możliwość umieszczenia własnego logo i kolorystyki, możliwość nieograniczonego rozpowszechniania wśród użytkowników końcowych),
  • Moduł Zamówień Internetowych od 590 zł,
  • Dane serwisowo-naprawcze HaynesPro - 50 zł (opcja podstawowa), 99/119 zł (opcja rozszerzona, cena 99 zł przez 6 pierwszych miesięcy użytkowania danych, później cena 119 zł)
  • Aplikacja F24 Workshop - 30 zł/urządzenie (do każdego stanowiska Firma2000, dostęp do aplikacji na jednym urządzeniu jest bezpłatny)

W przypadku wybrania opłat miesięcznych klient zyskuje prawo do otrzymywania bez dodatkowych opłat aktualnych wersji programu. Klient zyskuje również prawo do zgłaszania nowych opcji, które jego zdaniem winny znaleźć się w programie. Sugestie takie realizowane są bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu [nie są one obligatoryjne, ale zazwyczaj je realizujemy, jeśli mają one charakter usprawnień].

Informacji o cenach pozostałych produktów udzielamy telefonicznie.

Cennik - opłaty jednorazowe

Cena upgrade'u wynosi

  • dla Firma2000 450 zł/stanowisko,
  • dla Moduł Zamówień Internetowych od 2655 zł,
w przypadku jeśli od ostatniej aktualizacji nie upłynął 1 rok. W pozostałych przypadkach za każdy kolejny rok od ostatniej aktualizacji dodatkowo 45 % opłaty za pierwszy rok.

Cennik - opłaty miesięczne z opcją wykupu

Na życzenie użytkownika umowa może zawierać klauzulę mówiącą o możliwości wykupu programu po dwunastu miesiącach trwania umowy. W takim przypadku, po upływie dwunastu miesięcy, można wykupić program za równowartość kolejnych dwunastu miesięcy trwania abonamentu. Możliwość wykupu programu nie dotyczy Aplikacji F24 oraz danych serwisowo-naprawczych HaynesPro.

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podane ceny są cenami netto.

Dofinansowania UE oraz z urzędów

W przypadku starania się/usyskania dofinansowania na zakup oprogramowania/sprzętu komputerowego prosimy o kontakt z działem handlowym.

Masz pytania?

Daj nam znać, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Pomożemy dobrać ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb Twojej firmy

Skontaktuj się