Produkty OTC

ASCO jest dystrybutorem firmy OTC, producenta oprogramowania WinFlector oraz Mediator.

Opis aplikacji OTC WinFlector

Aplikacja WinFlector umożliwia równoczesną lokalną i zdalną pracę z dowolnymi aplikacjami dla systemu Windows przez Internet. WinFlector pozwala między innymi na zdalne korzystanie z aplikacji Analizator, Firma2000 z interfejsem okienkowym i znakowym, Katalog, Terminal itp. Zastosowanie aplikacji wyklucza konieczność uruchamiania programów poprzez zdalny pulpit (poprzez protokół VNC, RDP) i jednocześnie nie wymaga dokupowania dodatkowych licencji (CAL) dla usług terminalowych w systemie Windows.

Zadaniem pakietu Winflector jest umożliwienie pracy w nowoczesnej, scentralizowanej architekturze, szczególnie zalecanej dla wielooddziałowych przedsiębiorstw. Zapewnia to niskie koszty administrowania, wysoki poziom bezpieczeństwa i aktualności danych oraz pełną swobodę rozrostu terytorialnego przedsiębiorstwa.

WinFlector pozwala na przydzielanie dostępu do aplikacji wielu niezależnym użytkownikom. Autentykacja odbywa się poprzez indywidualne loginy i hasła zakładane w programie WinFlector lub za pomocą ActiveDirectory. Istnieje możliwość indywidualnego przypisywania aplikacji każdemu z użytkowników. Użytkownicy pracujący poprzez WinFlector mogą znajdować się zarówno w centrali przedsiębiorstwa, jak i w znajdujących się w dowolnym miejscu oddziałach.

Aplikacja WinFlector pozwala na przekierowywanie portów COM dla drukarek fiskalnych, umożliwia również na wysyłanie wydruków na drukarki lokalne. W programie zostały zaimplementowane mechanizmy pozwalające na optymalizację wykorzystania przepustowości sieci i mocy obliczeniowej serwerów, za pomocą specjalnego protokołu komunikacyjnego. Nawet na łączach o niewielkiej przepustowości może pracować kilka- kilkanaście terminali, a komfort pracy użytkowników jedynie minimalnie ustępuje jakości pracy w sieci lokalnej.

Jako stacje terminalowe na których udostępniane są okna aplikacji można wykorzystać systemy Windows i Linux. Bezpośrednia integracja okien z desktopem terminala sprawia, że użytkownik ma wrażenie pracy z aplikacją lokalną, pomimo że aplikacja wykonuje się na serwerze. Użytkownik nie ma dostępu do zdalnego pulpitu serwera aplikacji, lecz jedynie do okien uruchomionej aplikacji. Takie rozwiązanie jest lepsze i bezpieczniejsze przy pracy z aplikacjami biznesowymi.

Cena aplikacji zawiera 12-miesięczne wsparcie techniczne i 12-miesięczną aktualizację wersji. W pełni funkcjonalna, 2-stanowiskowa wersja programu WinFlector (bez wsparcia technicznego) dostępna jest bezpłatnie.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach prowadzonej korespondencji będzie ASCO Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-149) przy ul. Balickiej 100. Twoje dane będą przetwarzane w celu realizowania zapytania wysłanego za pomocą formularza, co stanowi prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO) polegający na możliwości prowadzenia korespondencji. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi w sprawie i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania, a następnie Twoje dane osobowe zostaną zachowane w celach archiwizacyjnych i w celu ochrony przed roszczeniami. Masz prawo dostępu do treści Twoich danych, ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie masz prawo do wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania Twoich danych osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Cennik aplikacji OTC WinFlector

Cena aplikacji WinFlector jest uzależniona od maksymalnej ilości stanowisk roboczych, które będą w tym samym czasie połączone z serwerem. Koszt każdego stanowiska dostępowego programu WinFlector wynosi 220 zł netto.

Aby obliczyć koszt zakupu aplikacji WinFlector należy zatem pomnożyć potrzebną ilość stanowisk przez 220 zł [netto]. W przypadku zakupu licencji na więcej niż 6 sesji, należy doliczyć rabat, zgodny z poniższą tabelą:

Liczba sesjiUpust
1-60%
7-95%
10-1910%
20-4915%
50-9920%
100-19925%
Powyżej 20032%

Przykładowa tabela z cenami programu WinFlector:

Nazwa produktuCena netto w PLN
WinFlector + 1 sesja250
WinFlector + 2 sesje500
WinFlector + 3 sesje750
WinFlector + 4 sesje1000
WinFlector + 5 sesji1250
WinFlector + 6 sesji1500
WinFlector + 7 sesji1750
WinFlector + 8 sesji2000
WinFlector + 9 sesji2250
WinFlector + 10 sesji2500

Pakiet z oprogramowaniem WinFlector zawiera:

  • serwer aplikacji — instalowany na centralnym komputerze, gdzie umieszczone są aplikacje do udostępnienia zdalnym użytkownikom
  • klient – uruchamiany na komputerze użytkownika, na żądanie dostarcza wybraną aplikację.

Masz pytania?

Daj nam znać, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.

Pomożemy dobrać ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb Twojej firmy

Skontaktuj się