Bezpłatna prezentacja

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej prezentacji oprogramowania ASCO. Prezentacja naszego systemu oprogramowania odbędzie się w Państwa firmie, w uzgodnionym, dogodnym terminie.
W celu umówienia spotkania prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, aby ustalić dokładną datę prezentacji. Wypełnienie wszystkich pól gwarantuje przygotowanie oferty zoptymalizowanej pod kątem Państwa potrzeb. Zamówienia bezpłatnej prezentacji można składać również pod numerem telefonu: 12 626 50 10.
Nie wybrano
Wysyłając zapytanie wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem tak zgromadzonych danych jest ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-149) przy ul. Balickiej 100. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania zapytania wysłanego za pomocą formularza. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo dostępu do treści Twoich danych, ich poprawiania, sprostowania, ograniczonego przetwarzania, usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie masz prawo do usunięcia Twoich danych, przy czym dokonanie tego nie ma wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj