Bezpłatna prezentacja

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej prezentacji oprogramowania ASCO. Prezentacja naszego systemu oprogramowania odbędzie się w Państwa firmie, w uzgodnionym, dogodnym terminie.
W celu umówienia spotkania prosimy wypełnić poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, aby ustalić dokładną datę prezentacji. Wypełnienie wszystkich pól gwarantuje przygotowanie oferty zoptymalizowanej pod kątem Państwa potrzeb. Zamówienia bezpłatnej prezentacji można składać również pod numerem telefonu: 12 626 50 10.
Nie wybrano
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach prowadzonej korespondencji będzie ASCO Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-149) przy ul. Balickiej 100. Twoje dane będą przetwarzane w celu realizowania zapytania wysłanego za pomocą formularza, co stanowi prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO) polegający na możliwości prowadzenia korespondencji. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi w sprawie i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania, a następnie Twoje dane osobowe zostaną zachowane w celach archiwizacyjnych i w celu ochrony przed roszczeniami. Masz prawo dostępu do treści Twoich danych, ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie masz prawo do wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania Twoich danych osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj